Producenci

Narożniki

 
Warto ustalić, do czego narożnik jest potrzebny
Dzięki konkretnej analizie będzie można określić budżet, jaki można przeznaczyć na konkretny narożnik. Zależy też od jego funkcjonalności - narożniki z funkcją spania, pojemnik na pościel oraz materiał, który nie klei się do ciała i jest łatwy do utrzymania w czystości.
 
Narożniki do salonu
Narożnik musi być komfortowy. Za zadanie ma zmieszczenie nawet kilkuosobowej rodziny. Warto dokładnie zmierzyć narożnik przed zakupem. Do pomiaru można wykorzystać zwykłą metrówkę. Powinno się zwrócić uwagę na obszerność pomieszczenia oraz meble. Narożnik nie może zastawiać komunikacji między ludźmi i utrudniać poruszania się po salonie. Nie powinien też powodować uczucia „zagraconego” wnętrza.
 
Narożniki - w jakim stylu?
Wygląd ma ogromne znaczenie. Bardzo często są wyposażeniem reprezentacyjnym, dlatego zakup bardzo taniego nie jest dobrym pomysłem. Tanie narożniki wykonane są z gorszych jakościowo materiałów, mogą mieć problemy z płynnym rozkładaniem czy z materiału, który szybko się brudzi. Przede wszystkim musi idealnie współgrać z resztą pomieszczenia oraz wyposażeniem, które zostało umiejscowione. Dobry narożnik pięknie reprezentuje się razem z podłogą drewnianą lub płytkami.
 
Materiał narożników
Obicie narożnika musi być trwałe i łatwe w czyszczeniu. W naszej ofercie posiadamy sporą gamę rozwiązań, od skóry i ekoskóry, po wykończenia materiałowe. Decydując się na narożnik warto zapamiętać, że jest to inwestycja długotrwała. Narożnik może być mocno użytkowany, nie tylko przez nas lecz nasze pupile dlatego rodzaj wykończenia jest bardzo istotny.
 
 

Narożniki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl